Знаменита українська поп-діва попалася на фото фліртуючи з відомим модельєром.

Відома українська співачка Світлана Лобода, яка живе і працює в Росії, поділилася кадрами обміну томними поглядами і дотиками з відомим директором модного будинку.

Так, на своїй сторінці в Інстаграм зірка опублікувала кадри фотосесії з Олів'є Рустеном, знаменитим французьким модельєром і директором модного будинку Balmain. На фотографіях пара тримається за руки і обмінюється багатозначними поглядами, позуючи на тлі марки модного будинку.

«Спасибі за запрошення і до швидких зустрічей», – підписала кадр співачка.

Шанувальники прийшли в захват від такого приводу, адже вже багато років фанати не можуть точно вгадати, який щасливчик став обрануцем Лободи і батьком її другої дитини. Раніше в цьому запідозрили лідера групи Rammstein Тілля Ліндемана після частих зустрічей пари і його приїзду в пологовий будинок, в якому народжувала Лобода. Також у неї раніше було помічено прикрасу, явно подаровану німцем.

Тепер же шанувальники звернули свою увагу на мулата з накачаними губами з Франції, який знає толк у вишуканому одязі. Фанати почали розпитувати знаменитість про особу красеня, порівнювати їх профілі і характери, підтримувати можливий союз двох творчих людей:

«Оооо Olivier Rousteing Креативний директор модного будинку Balmain Світлана його одяг для вас точно», «І зустрілися два таланти від Бога !!! чекаємо творчої спілки! »,« Класне плаття »,« У вас профілі схожі »,« Цікаво, чутливість губ залишається після створення такої краси? »,« Оххх прекрасні »,« А хто це такий? », « Два губастеньких) »,« Шикарна »,« Це хто, нова любов? , – цікавилися прихильники.