побитий журналіст

Затриманий напередодні в Донецьку журналіст Павло Канигін уже в Москві. Кореспондента російської "Нової газети" вчора захопили, побили та вивезли за межі України бойовики "ДНР", ідеться в сюжеті ТСН.

У полоні Канигін пробув п'ять годин. Йому розбили обличчя після того, як на запитання "Ти за нас чи за Україну?" журналіст відповів, що він – за мир. Редакція "Нової газети" звернулася до російського МЗС та адміністрації Володимира Путіна з проханням втрутитись. І вже незабаром журналіста випустили на російсько-українському кордоні.

У телефонному інтерв'ю ТСН обурений Канигін заявив, що люди, які його захопили, це банальне бандитське угруповання. І називатися "народною республікою" вони не гідні.

"Ці люди перестали усвідомлювати межу реальності та вигадки. Вони будують державу, але не мають розуміння, що таке держава. Що людей просто так не викрадають, наводячи на них автомат, не б'ють потім на допиті, не змушують проходити тест на наркотики, і цей тест показує, що ти вживав усі види наркотиків. Не знаю, чи був у них розум, але вони його втратили абсолютно точно. Ці люди хочуть чути про себе або добре, або ніяк. Тоді не називайтеся республікою, називайтеся угрупованням бандитів", – прокоментував ситуацію журналіст.

Новину передає Корупція.Інфо