Сергей-Высоцкий-1
Народний депутат Сергій Висоцький вибачився перед лідером партії "Самопоміч" та мером Львова Андрієм Садовим та заявив, що під час переписки про "торги" в парламенті за відставку Наливайченка обговорював чутки, а не конкретні факти.

Про це Висоцький написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає Корупція.Інфо

"Будь-яке співтовариство – в тому числі політичне – це колектив. В цьому воно не відрізняється від фабрики, офісу або редакції. У кожному колективі є своя темна сторона, обговорювана в курилках, на п'янках, чатах і так далі. Люди, тим більше втомлені і живуть у постійній нервуваннях схильні скидати стрес інвективою. Я теж часто зубоскалю, матюкаюся і лаюся. Чули б ви як іноді політики криють один одного матом в кабінетах. Для всього цього й існує формат особистого спілкування і до цієї пори існував чіткий поділ між публічною і непублічної сферами.

Чутки ходять скрізь і всі їх обговорюють. Природно, що парламент – це поле для поширення та верифікації політичних чуток … Ми обговорювали і зіставляли чутки, які до цього були вивалені в мережу, опубліковані на декількох сайтах і ходили по залу. В особистому листуванні. Саме через те, що листування було особистим ніхто не використовував у ній оборотів "якби", "за чутками", "нібито". Просто обмін смс. Ясна річ, що ніяких фактів ні в кого не було. Просто безпідставна балаканина про те, що було викинуто в інформпростір", – написав Висоцький.

Він також осудив журналістів, які підхопили відео переписки, адже викладена в ній інформація була неперевіреною.

"За всіма форматами новинної журналістки це не новина. Тут немає Ньюс, оскільки немає достовірності, як мінімум двох джерел і так далі. Це основи журналістки. Тому нашу з Карлом переписку і не опублікував жоден поважаючий себе новинний ресурс. Однак ворогам Самопомомочі і Садового, очевидно, основи журналістики були до лампочки – адже головне це політичне мочилово. Тому це вкидання і було поширене в пабліках і на різних зливних сайтах", – заявив Висоцький.

"Тому я офіційно і публічно приношу вибачення Андрію Садовому та фракції "Самопоміч" за те, що дав привід для політичної атаки на них. Жодних фактів, які підтверджують їхню політичну корупцію у мене, звичайно ж, немає. Більше того, фракція "Самопоміч" завжди показувала себе однією з найбільш принципових фракцій парламенту.

Крім того, хочу принести вибачення і персонально Юлії Тимошенко, за те що моє некоректне висловлювання на її бік стало публічні надбанням", – йдеться у повідомленні Висоцького.

Нагадаємо, напередодні в об'єктиви камер потрапила приватна переписка громадського діяча Карла Волоха з народним депутатом Сергієм Висоцьким під час засідання Ради щодо "парламентських торгів" за відставку глави СБУ Валентина Наливайченка, у якій йшлося, що  "Садовому отдают за Валентина прокурора Львова и львовскую таможню", а "Юля не голосует за повестку дня. То есть ей что-то не отбашляли".

В свою чергу Андрій Садовий заперечив існування подібних домовленостей, назвавши цю переписку "брєдом сивої кобили"