Комаровський – Гордону: Я – лох звичайний, а ти – конкретний.

Український лікар-педіатр та телеведучий Євген Комаровський в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону висловив думку, що 2019 року їм не потрібно було публічно заявляти про підтримку Володимира Зеленського на виборах президента.

Комаровський згадав, що заява про лохів, яку він зробив у попередньому інтерв’ю з Гордоном, викликала резонанс. “Ми з тобою лоханулися, і 73% [виборців, які підтримали Зеленського] так само лоханулися. Тому що нам було важливо, щоб це не була команда [п’ятого президента Петра] Порошенка. Ми лохи. Реальні. Я почуваюся винуватим. Але у мене не було вибору на той момент. Не було”, – сказав тоді лікар.

Комаровський здивувався, скільки інтерпретацій цієї заяви з’явилося у публічній площині.

“Мої конкретні, прості слова “Ну, лоханулися”, які я сприймаю як синонім слів “зробили помилку”, через твоє “Ми лохи?” перетворили [на мем], – зазначив лікар. – Я тобі хочу сказати, що ми дійсно маємо визнати, що жодного іншого вибору в нас не було. Питання в іншому: якби ми свій вибір залишили при собі, тобто пішли й тихо проголосували, можливо, монобільшості [“Слуги народу” в парламенті] не було б. На підсумки президентських виборів ми не могли вплинути. Але той факт, що президента підтримувала така кількість [відомих] людей, певну роль відіграв у тому, що ми маємо унікальний прецедент, який є винятково небезпечним у плані державності України. Винятково небезпечним!”

На його думку, така ситуація більше ніколи не має повторитися в Україні.

“Навіть якщо ідеальна людина приходить, ми не можемо дозволити собі Конституцію, яка допускає монобільшість. Це дуже важливо”, – наголосив Комаровський.

Гордон уточнив у співрозмовника, то лохи вони чи ні.

“Ти лох”, – відповів Комаровський.

“А ви?” – запитав журналіст.

“І я лох. Але ми кожен сам по собі. Через різні приводи”, – сказав лікар.

“Але ми нормальні лохи? Не кінчені, скажімо так”, – перепитав Гордон.

“Слово “кінчений” – погане, тут не використовують. Зі словом “лох” вживається слово “конкретний”. Я – звичайний, а ти – конкретний, – сказав Комаровський. – Я просто постояв поряд, а ти на три години інтерв’ю [із Зеленським] зробив. Тому вибач”.

Таку розмову вже дуже влучно прокоментували в мережі:

“Клоуни записали інтерв’ю, щоб ще раз зафіксувати на всю країну, що вони лохи”

“Гордон і Комаровський проводять неймовірно глибоку філософську бесіду. До чого докотилась українська журналістика?”

“Враховуючи те, що Дмитро підтримував та облизував КОЖНОГО президента, можна зробити висновок, що він не лох, а лизоблюд.

Такий собі щур, який при найменшій зміні вітру біжить з корабля”, – пише телеграм канал Крокодил.

“Лох на лоху та лохом поганяє. Одне питання – навіщо вдруге нагадувати українцям про свої репутації?”

Гордона не зупинити

Вже 2 місяці його не відпускає тема того, що він і Комаровський “лохи” і знову намагається її мусолити. Цього разу вони дійшли висновку, що Комаровський — “лох звичайний”, бо просто постояв поруч, а Гордон — “лох конкретний”, бо записав тригодинне інтерв’ю та допомагав на виборах Зеленському, яка ганьба.

Комаровський та Гордон продовжують з’ясовувати хто з них лох та лох якогось сорту через те, що у 2019 вони підтримали Зеленського. Дивні якісь ігри у медійних осіб Ріната Ахметова