У київському дитячому таборі "Пуща-Водиця" отруїлися троє дітей-учасників танцювального гуртка, які прибули туди на оздоровлення. Також симптоми гострої кишкової інфекції виявили у двох дорослих, які їх супроводжували.

Погіршення самопочуття вони помітили через два дні проживання в закладі, 15 серпня. Про це повідомили на офіційному сайті Держпродспоживслужби Києва. Відзначається, що всі троє постраждалих дітей проживали в одній кімнаті.

"Двох із них доставили до Київської міської дитячої лікарні №1, де їх оглянули і виписали в той же день. Третю дитину, на вимогу батьків, після огляду лікарями швидкої допомоги забрали додому для лікування за місцем проживання", – повідомили в Держпродспоживслужбі.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Точна причина отруєння не називається, проте експерти відзначили, що при огляді санаторію виявили низку порушень. Наприклад, приміщення харчоблоку не утримується в чистоті, відсутні довідки про стан здоров'я дорослих, що супроводжували дітей, а також є пошкодження холодильників і складських приміщень, де зберігалися продукти.


Як повідомлялося раніше, у липні в дитячому таборі "Славутич", що під Києвом, отруїлися 12 осіб. Одна з постраждалих впала в кому і довгий час перебувала в тяжкому стані.