Головні новини Львова
Подобається

У Львові чиновниця зареєструвала приміщення, яких не існує

01/09/2014     Автор: admin
У Львові чиновниця зареєструвала приміщення, яких не існує

Головному спеціалісту Відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції оголошено про підозру у вчиненні службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Як встановлено під час досудового розслідування, у січні 2013 року остання, отримавши заяву фізичної особи про державну реєстрацію прав та їх обтяжень на приміщення, розташовані на вул. Пильникарській у Львові, не перевіривши факт видачі правовстановлюючих документів на вказане майно, незаконно провела державну реєстрацію речових прав на ці приміщення.

Водночас, згідно з відомостями ОКП ЛОР «БТІ та ЕО» та ЛКП «Старий Львів», за зазначеною адресою взагалі немає приміщення, яке перебуває в приватній власності. Отже, недбале ставлення державного реєстратора до своїх службових обов’язків призвело до безпідставної реєстрації права власності на фактично відсутні нежитлові приміщення за фізичною особою. Окрім того, вказані дії службовця створили сприятливі умови для вчинення іншого тяжкого злочину. Так, вказані нежитлові приміщення відчужили треті особи за 800 тис. грн, чим завдано їм матеріальної шкоди.

Джерело: Galnet