У маршрутному автобусі №41, який курсує по місту Львову, злодії витягнули з сумки Вікторії Родич – вдови загиблого в зоні АТО офіцера 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького гаманець з документами та грошима.

За словами пані Вікторії, в цьому гаманці були посвідчення про те, що вона та її донька Вероніка – члени сім’ї загиблого в АТО офіцера Збройних сил України.

«Гроші, які я везла власникам приватної квартири, де ми зараз з донечкою живемо (свого житла не маємо), ясна річ, злодії не віддадуть. Але може бодай підкинуть документи», – надіється вдова новітнього українського героя.

Нагадаємо 14 серпня 2014 р. у Львові, на Личаківському цвинтарі з великими почестями похоронили офіцера 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького Андрія Родича. Відспівування відбулося в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Андрій Родич загинув геройською смертю в зоні АТО ще 29 липня. Батьки офіцера та його дружина з маленькою донечкою Веронічкою цю страшну звістку почули у телефонній розмові з бойовими побратимами старшого лейтенанта, на очах яких цей офіцер живцем згорів у військовому автомобілі, який йшов в колоні.

Зі слів пані Вікторії, письмового офіційного підтвердження про загибель чоловіка та виклику для упізнання тіла ні вона, ні батьки не отримували.

«Якби військові, на очах яких мій чоловік загинув і які підписували його тіло, не сповістили нам цю страшну звістку, то досі не знали б нічого», – плакала молода офіцерша.Вікторія телефонувала і в Залізну бригаду, постійне місце дислокації якої – місто Яворів, і в Яворівсько-Мостиський об’єднаний районний військовий комісаріат, де усно про смерть чоловіка інформацію підтвердили, однак, де знаходиться тіло, коли його доправлять у Львів для поховання, – ніхто конкретно сказати не міг.

Молода львів’янка, яка досі жила з чоловіком та донечкою в Яворові, відтак – у Новояворівську була в розпачі: вона, за її словами, не розуміє: «Чому в державі немає нікого, хто б допоміг оперативно рідним знайти у морзі тіло та привезти його у Львів і поховати вчасно по-християнськи офіцера української армії, який за любов до Вітчизни заплатив життям…».

Зібравшись з силами вдова та мама загиблого офіцера, 11-12 серпня ходили по моргах в Харкові у пошуках тіла загиблого старшого лейтенанта 24-ї окремої механізованої Залізної бригади Андрія Родич: коли нещасні жінки вже майже втратили надію, тіло таки знайшли.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів

 

Джерело: ZIK