Популярне: Прощання відбудеться сьогодні: Померла Матвієнко, відома народна артистка України

Відома українська акторка Ольга Сумська не підтримує заборону виступати в Україні російським акторам і зіркам з «чорного списку», а також проти того, щоб забороняти українським зіркам гастролювати у Росії передає Корупція.Інфо

«Це абсурдна ситуація. Все це – спекуляція на наших родинних зв'язках, відносинах людей, на вірі людей. Це дуже складні речі.

Я думаю – як помирити народи і прийти до миру.

Це, звичайно, місія дипломатів, але ми повинні бути носіями таких думок та ідеології», – заявила вона в інтерв’ю під час візиту до Кременчука Полтавської області.

«У мене, припустимо, родичі там (у Росії), і так є і в інших», – зазначила акторка.

Крім того, актриса розповіла, що часто відвідує зону АТО і виступає там з концертами.  

 «Я постійно беру участь в акціях. І ось зараз була акція «Зустріч з дітьми Донбасу». 

Цим дітям, цим людям зараз важче за всіх.  Всі ми чекаємо світу, і ми їздимо і не відмовляємося від можливості подарувати позитив цим людям!», – пояснила зірка і додала, що найважливіше в цьому світі – це віра в себе.   

У мене багато девізів. Одного немає. Ключових моментів багато.

 Багато перейшло від мами. Коли мама каже: доню, нічого не бійся, вір в себе, просто живи і насолоджуйся життям. Це чудові слова. Або – творити, щоб вбивати лихоліття чи смерть. Це правильно. У цих словах є істина: ​​коли ти сидиш на одному місці, ти не розвиваєшся. Людина може деградувати і втратити віру з себе і свої сили, віру в себе. Те, що тримає нас в цьому світі – віра в себе, безумовно», – спробувала пофілософствувати Сумська.

Нагадаємо, в Україні існують "чорні списки" російських зірок – співаків та кіноакторів, які підтримали анексію Криму, агресію Росії проти Донбасу чи які відвідали окуповані території.

Окрім того, що їм заборонений в’їзд в країну, з радіо- та телеканалів вилучили їхні твори або твори з їхньою участю.

Крім того, деякі українські артисти добровільно, після початку російської агресії, відмовилися від гастролей в цю країну. Ті ж, хто не відмовився, перебувають під тиском патріотично налаштованої громадськості.