Уляна Супрун, навколо якої останнім часом все частіше і частіше розгораються скандали, заявила, що її не звільнять, передає Корупція.Інфо.

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України зізналася, що її підтримує сам Президент і прем'єр. Саме тому Супрун вважає, що Кабінет Міністрів і Верховна Рада не приймуть рішення про її відставку.

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

"Я думаю, і президент, і прем'єр розуміють, що нашій країні зараз потрібна стабільність. Ми разом з іншими членами уряду постійно чуємо від наших міжнародних партнерів, наскільки зараз важливо, щоб не було дострокових виборів ні парламенту, ні президента, щоб у всіх нас були час і можливість попрацювати. Міняти команду, коли починається реформа, небезпечно. небезпечно для реформи і її продовження ", – пояснила Супрун.

За словами Уляни, багато депутатів з різних політичних партій також готові підтримати її кандидатуру не дивлячись ні на що.

"Зі мною говорили народні депутати від "Самопомочі", від "Народного фронту", від Блоку Петра Порошенка деякі депутати, я почула від них підтримку"

Супрун додала, що вважає роботу своєї команди успішною, а про себе розповідає, що "прийшла в МОЗ не заради крісла або влади". Чиновниця заявила, що навіть трьох років на посаді міністра охорони здоров'я занадто мало, щоб встигнути втілити в життя всі необхідні реформи. Крім цього, має пройти час, щоб українці відчули на собі результат.

Нагадаємо, що чутки про відставку Супрун ходять вже кілька тижнів, після того, як профільний коммитет Верховної Ради проголосував за звільнення і направив результати голосування на розгляд до Верховної Ради, яка повинна була ухвалити рішення для передачі Кабінету Міністрів.