Про це розповів посол із особливих доручень України Дмитро Кулеба по завершенні засідання комісії Україна-НАТО на рівні послів у Брюсселі.

"Моя перша порада — бути готовим до гіршого… Найгірша річ із росіянами те, що для них немає червоних ліній, які вони не могли б перетнути",– додав він.

Представники України зазначили, що РФ застосовує поєднання різних методів у веденні інформаційної війни. Так, заступник секретаря РНБО Олександр Литвиненко зауважив:

"На жаль, в інформаційній війні Росія використовує нові технології, але й старі також, чому ми й називаємо це гібридною війною".

У свою чергу, Кулеба додав, що він також рекомендує мешканцям європейських держав та політикам пильно стежити не лише за мовленням російського англомовного телеканалу "Russia Today", але й за виступами спікерів та за проведенням політкампаній, у яких питання політики й соціального устрою можуть бути навмисно пов’язані.

"Росія насамперед хоче підірвати довіру європейців у їхній владі. Це питання створення паралельної реальності з метою зробити Росію домінуючою у світі",– сказав Кулеба.

 

Джерело: УП