Екс-президент Петро Порошенко, всупереч словам спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова про те, що у депутатів немає часу на відпочинок, і зараз вони в поті чола працюють в комітетах і з електоратом, на даний момент відпочиває в турецькому Бодрумі.

Більш того, як повідомляє вночі 2 серпня відомий публіцист і політолог Олександр Лазарєв, до Петра Олексійовича приєднався і екс-генпрокурор Юрій Луценко, кум колишнього президента України.

Втім, слова Разумкова теж можуть бути справедливими, і пан Порошенко в Туреччині працює саме зі своїми виборцями – в кінці-кінців Юрій Віталійович в 2019 році не приховував, за яку партію голосував.

“Через 20 хвилин після посадки, біля пункту видачі багажу, мені пощастило побачити цілого кума” батька нації “! Який, я впевнений, по чистій випадковості вирішив відвідати місце, де в” патріотичних “думах зупинився головний революціонер сучасності і предводитель дворянства Петро Олексійович. Цікава картина вимальовується, чи не так? Бодрум цього літа, все більше стає схожим на Берн початку 20-го століття “, – зазначив Лазарєв і показав відповідне фото.

У різкій формі новину прокоментував тг-канал Ivko.Live.

“Як то кажуть, з кумом і море по коліно.

Швидше за все, Петру Олексійовичу вже стало нудно в Туреччині, і він вирішив покликати свого улюбленого придворного блазня Луцика “, – йдеться в повідомленні.