Питання відставки міністра охорони здоров’я Іллі Ємця знаходиться на обговоренні.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський журналістам увечері 27 березня після засідання фракції “Слуга народу”.

За його словами, на фракції кадрові питання не піднімалися.

“Але є таке питання, воно обговорюється, по ряду причин, пов’язаних з різними факторами”, – зазначив президент.

Він додав, що вже в найближчі дні буде озвучена інформація про кадрові рішення в уряді.

А ось журналістка Соня Кошкіна у своєму телеграм-каналі розповіла кого можуть замінити в Уряді.

Вона анонсувала нове засідання фракції “Слуга народу” в суботу, 28 березня. Там, з її слів, будуть обговорюватися зміни складу Кабміну. Кошкіна анонсувала відставку глави МОЗ України Іллі Ємця. “Начебто пише за власним. Але він вже тиждень” пише “, так що нехай це спершу вирішиться”, – написала журналістка.

З її слів, готовність зайняти пост висловив якийсь Степанов. Мається на увазі екс-глава Одеської ОДА Максим Степанов, який є кумом бізнес-партнера Ігоря Коломойського – Ігоря Палиці.

За словами Кошкіної, на засіданні фракції також буде вирішуватися доля міністерств, де “зависли в.о.”. Обговорюється питання і про заміну міністра фінансів України Ігоря Уманського, у якого, за даними Кошкіної, конфлікт з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Однак з цим є серйозні проблеми. “А хто, – питаю, – на місце Уманського”. “А ніхто, – кажуть, – немає бажаючих”. “Але там така Заруба, така Заруба. Якщо приймуть по ньому фінальне рішення, так може в.о. залишиться. Ну, або за ніч що зміниться”, – розповіла Кошкіна.

Можливу відставку Уманського вона вважає величезною помилкою. “Мінфін – стратегічне відомство зараз. А Уманський – крутий спец”, – написала вона. Голосування за нових кандидатам, з її слів, відбудеться в понеділок на анонсованому позачерговому засіданні Ради.