В уряді прем'єр-міністра Володимира Гройсмана сидять "совки", а у самого прем'єра – підроблений шкільний атестат, заявив лідер партії "Рух нових сил" і екс-голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі на спільній із мером Глухова Мішелем Терещенком прес-конференції біля будівлі Кабміну, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва


"Ці люди – останні залишки "совка". Я ненавиджу "совок", тому що "совок" ненавидить людей. Це і є "совок"! Неосвічений прем'єр-міністр, у якого немає шкільного атестата, точніше, він підроблений. І у нього немає, звісно, вищої освіти. Купа людей, у яких може бути освіта, але у них немає серця", – наголосив політик.

Саакашвілі також повідомив, що за особистим наказом Гройсмана Кабмін не дозволив розмитнити "швидку", подаровану мешканцями Нідерландів місту Глухову, та пообіцяв повернутися до Кабміну 17 жовтня з "народом України", який "посуне їх звідси".

Вчора прес-служба "Руху нових сил" повідомила, що Саакашвілі планує зробити біля будівлі Кабміну спільну заяву з Терещенком.

29 серпня політолог Микола Спірідонов повідомив, що Саакашвілі об'єднуватиме навколо себе місцевих лідерів, незадоволених політикою президента.

"Ці люди мають стати кістяком його майбутньої партії. За моїми даними, до команди Саакашвілі приєднається мер Глухова", – заявив політолог.