У Білій Церкві Київської області ввечері в понеділок, 25 вересня, почалася пожежа в виробничих приміщеннях фармацевтичного підприємства "Біофарма", передає Корупція.Інфо.

Популярне: Ось це новина !!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

На місце події прибули підрозділи ГСЧС. Дествия пожежних спрямовані на локалізацію та ліквідацію загоряння.

У прес-службі Білоцерківської міської ради повідомили, що виміри не виявили викидів шкідливих речовин в найближчому до підприємства житловому мікрорайоні. У той же час, зафіксовано підвищення концентрації продуктів горіння в повітрі.

Повідомляють, що пожежа почалася близько 19:00. Вогонь знищив одне з виробничих приміщень фармпідприємства. Інформації про постраждалих під час пожежі людей немає.

Нагадаємо, що 22 вересня склад боєприпасів військової частини, розташованої поблизу села Новоянисоль Нікольського району Донецької області, загорівся внаслідок загоряння на поле одного з сільгоспвиробників. Займання на території військової частини було зафіксовано близько 15:00.

З 16:20 до 18:20 тривала детонація боєприпасів на території складу.

За фактом пожежі на поле біля села Новоянисоль Донецької області відкрито кримінальне провадження за статтею "умисне знищення або пошкодження майна".

Охорона на вході запевнила, що пожежники вже завершують роботу. Також мер Білої Церкви повідомив, що пожежу локалізовано