Підсанкційний нардеп Віктор Медведчук не має можливості злітати в “загниваючу” Європу і вирішив відправити “на розвідку” свою дочку. Але так сталося, що її туди не впустили. І тут кума Путіна накрило. Він почав обурюватися таким небаченим свавіллям. Тільки постало питання, чому ж він не посадив її на літак до Москви, там же в нього є багато друзів і взагалі, країна така близька йому. Але все по порядку.

Влада Швейцарії анулювала навчальну візу для дочки народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” та кума президента Російської Федерації Володимира Путіна – Віктора Медведчука. З’ясувалося, що це сталося через санкції.

Причому санкції проти нього було запроваджено і в Україні, і на Заході. Про це повідомляє українська служба британської телерадіокомпанії ВВС.

Зокрема, США ввели санкції щодо Медведчука за “підрив безпеки, стабільності та територіальної цілісності України” ще у березні 2014 року.

А взимку минулого року Рада національної безпеки та оборони України ввела свої санкції проти нардепки та його дружини Оксани Марченко, яка є телеведучою. Тоді секретар РНБО Олексій Данілов уточнив, що санкції проти них накладено за статтею “фінансування тероризму”.

Обмеження запровадили у зв’язку із розслідуванням щодо постачання вугілля з території невизнаної Луганської народної республіки. Санкції передбачають арешт майна терміном на три роки.

Швейцарія є частиною Шенгенської зони, проте вона не входить до Європейського Союзу. У зв’язку з цим громадяни України завдяки безвізу можуть подорожувати та перебувати в країні протягом 90 днів на пів року. Але для постійного навчання у Швейцарії потрібна спеціальна віза.

Нагадаємо, раніше Медведчук розповів, що його доньку не пустили на навчання до Женеви. За його словами, на початку вересня його дочка збиралася виїхати на заняття. Однак за два дні до цього їй повідомили про анулювання візи. До того ж він знову заговорив про “зовнішнє управління США та Заходу”.

На це відреагував і Денис Казанський.

Головний борець із зовнішнім управлінням Віктор Медведчук зізнався, що хотів відправити свою доньку вчитися до Женеви. Мабуть, у Швейцарії її теж мали навчити боротися із зовнішнім управлінням, але планам Медведчука не судилося збутися – підступний Захід анулював дочці візу через санкції.

У мене вже немає сил сміятися.

Тобто люди, які розповідають нам, що ворожий Захід хоче нами управляти, і євроінтеграція Україні не потрібна, самі своє майбутнє та благополуччя своїх дітей пов’язують виключно із Заходом. За першої ж нагоди вивозять туди і свої капітали, і своїх діточок. Ну а нам продовжують впарювати нісенітницею про «дружбу з братнім нардом» та «процвітаючою Росією», в яку самі не вірять.

Ні з Україною, ні з Росією всі ці Медведчуки не пов’язують своє майбутнє. Їхня мета – нажитися тут на довірливих лохах і відправити своїх синів розкидати накрадені мільярди до Європи та Америки, – написав Казанський в телеграмі.

В соцмережах теж іронічно коментують ситуацію: Медведчук скаржиться, що доньці анулювали швейцарську студентську візу. Які нелюди все ж таки ті європейці! Так жорстоко мстити сім’ї Путіна! Хоча Дарина все ще може вступити до чудових університетів Донецька чи Луганська. Та й на крайняк ціла Росія залишається.