logvinskiy_1_650x410_4_650x410

Зараз перевіряється законність джерел походження майна Захарченко та його сім'ї
Генеральною прокуратурою України (ГПУ) 4 серпня складено повідомлення про підозру колишнього міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка у одержанні неправомірної вигоди у розмірі 1,2 млн грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ, передає Корупція.Інфо.

Як повідомляється, Захарченко отримав 1,2 млн грн за сприяння у здійсненні безперешкодної незаконної господарської діяльності фіктивних суб'єктів господарської діяльності, які створювалися з метою ухилення від сплати податків підприємствами реального сектора економіки і надання послуг з конвертації безготівкових коштів у готівку для подальшої легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Дії екс-міністра кваліфіковані за ч. 5 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) КК України.

"Розслідування триває, перевіряється законність джерел походження майна і грошових коштів Віталія Захарченка та його сім'ї", – зазначили в ГПУ.

Нагадаємо, навесні 2015 р. повідомлялося, що екс-глава МВС України Віталій Захарченко призначений експертом з інвестицій в Держдумі РФ.