Популярне: "Навіть Григорович ох**ває від такої х**ні": Нове "спальне" фото Штепи приголомшило українців

Нардепа вже вивели з будівлі Верховної Ради, передає Корупція.Інфо

Сьогодні під час засідання депутати проголосували за зняття недоторканності з Надії Савченко, після цього співробітники СБУ повідомили жінці про підозру в організації теракту. Представники правоохоронних органів затримали нардепку і вирішили відвезти її в СБУ.

"На підставі постанови Верховної Ради України від 22 березня 2018 року про зняття з народного депутата України Савченко Надії Вікторівни депутатської недоторканності, надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання, а також обрання запобіжного заходу у порядку ст. 208 України, затримую вас за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених кримінальним Кодексом України. Пропоную Вам пройти зі мною до управління СБУ в Києві та Київській області для складання протоколу затримання".

Позафракційний народний депутат Надія Савченко, зробила заяву після затримання.

"Влада свій вибір зробила, тепер вибір за вами", – сказала Савченко і зайшла в будівлю СБУ.

Депутат пішки прийшла в управління Служби безпеки України в Києві, тому що вона відмовилась сісти в автомобіль правоохоронців.

Нагадаємо, 23 березня у стінах українського парламенту гепрокурор Юрій Луценко продемонстрував відеодокази, які підтверджують, що Савченко та Рубан брали участь в організації перевезення зброї з окупованих територій Донбасу, а також обговорювали плани держперевороту.

Згодом Верховна Рада дала згоду на зняття недоторканності, притягнення до відповідальності та арешт позафракційного народного депутата Надії Савченко. Усі три подання Генеральної прокуратури України підтримало понад 226 народних депутатів.

Проти згоди на арешт Савченко проголосували Аркадій Корнацький, Вадим Кривохатько (обидва – члени фракції Блок Петра Порошенка), Євген Мураєв (позафракційний), Євген Балицький, Михайло Добкін, Вадим Новінський, Вадим Рабинович, Микола Скорик, Ігор Шурма і Нестор Шуфрич.