В Офісі президента України Володимира Зеленського показали тиждень роботи глави держави в півторахвилинному відеоролику.

Його виклали в Telegram-каналі ОП. В описі до відео зазначено, що це був насичений подіями тиждень.

На кадрах показана зустріч Зеленського з президенткою Молдови Маєю Санду в Києві. Ці кадри назвали початком нового етапу у відносинах між двома країнами.

Також у ролику згадали про підписання Меморандуму щодо розвитку транспортно-транзитного потенціалу, який передбачає будівництво магістралі між Києвом і Кишиневом.

Українцям ще раз нагадали про рішення знизити ціну на газ на 30%, а також про підписання президентом закону щодо підвищення зарплати співробітникам медустанов із немедичною освітою.

Також повідомили, що в межах Програми з підтримки малого бізнесу під час карантину видано майже 4 млрд гривень підприємцям.

Ще у відео нагадали про зустріч політрадник лідерів держав – учасників Нормандського формату і телефонну розмову Зеленського з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.

І усі ці досягнення Зеленський демонструє на фоні постійних протестів українців в усіх регіонах країни.

Нагадаємо, 18 січня жителі Полтавщини, які не погоджуються з підвищенням тарифів, вирішили перекрити трасу поблизу Копилів.

Таким чином мітингувальники хочуть висловити незгоду з подорожчанням тарифів на комунальні послуги. Про це ЗМІСТу розповів депутат Полтавської міської ради Сергій Каплін. На протесті 15 січня він пропонував створити штаб по безстроковому перекриттю траси.

На мітинг збиратимуться поблизу закладу McDonald’s об 11:00. Сергій Каплін розповів, що він також долучається до протестів і запрошує прийти на перекриття траси усіх громадян. За його словами, це ефективніший метод, аніж мітинг під адміністративними будівлями:

«Коли ми з військовим пенсіонерами перекрили одеську, харківську і дніпропетровську траси отримали збільшення фонду оплати пенсій військовим пенсіонерам. Повірте моєму досвіду – це абсолютно правильно та законно. Так буде ефективніше».