24_main

Голова фракції УДАРу у Львівській міській раді Анатолій Крачковський звернувся до міського голови Львова та начальника міського управління міліції щодо жебраків на вулицях міста.

Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на "Страйк".


«Через напружену ситуацію на Сході Україні, тотальне падіння рівня доходів населення, очікується, що цього року жебраків у нашому місті буде не менше, аніж минулого. Тому цю проблему потрібно вирішувати, щоб не перетворити це явище у негативну візитівку нашого міста.
Користуючись певною лояльністю чи гуманністю влади, ті, хто просять милостині на вулицях міста, зокрема, й особи ромської національності, відверто зловживають терпимістю та гостинністю львів’ян», – звучить у зверненні.Єдиним методом вирішення проблеми депутат бачить тільки силовий шлях. Про створення певних умов для жебраків чи покращення соціальніих стандартів мова не йде.

«Можливим рішенням цієї проблеми може стати збільшення нарядів працівників міліції, які б патрулювали центральну частину міста. Зважаючи на це, прошу вжити усіх можливих заходів з метою усунення та запобігання протиправної поведінки жебраків, зокрема, представників ромського населення у місті Львові, а особливо – у центральній його частині»‡агрузка...