бійці

Українські силовики почали переговори з бойовиками про допуск пошукових груп на неконтрольовану Києвом територію Донбасу для розшуку тіл загиблих бійців

Про це на брифінгу повідомив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексій Ноздрачов, передає Корупція.Інфо з посиланням на Уніан.

"Така пошукова робота ведеться і тепер, але, на жаль, ми дуже обмежені в часі і місцях проведення пошукових робіт. Але робота по Савур-Могилі вже майже завершена. Лишилося перевірити декілька місць на наявність можливих поховань", – сказав представник Міноборони.

За його словами, планується перевірка всіх територій. І залежно від того, "яку нам нададуть можливість представники окремих районів Донецької та Луганської областей, ми повністю перевіримо всі населені пункти, де можливі поховання або велись бої".

"Останніми місяцями там (в Ізварине, Краснодоні, Червонопартизанську) роботи не проводилися, тому що ми закінчуємо роботу у Донецькому аеропорті, Дебальцевому, Іловайську. Але ми вже почали переговори з тією стороною про надання безпеки і плануванню тих робіт", – сказав Ноздрачов.

Нагадаємо, що за весь час проведення антитерористичної операції на сході України загинуло 2,3 тисячі військовослужбовців Збройних сил України, ще 273 числяться зниклими безвісти.