Журналістка вважає дурним політичним самогубством спроби парламенту обмежити свободу слова в Україні.

Про це головний редактор видання «Гордон» журналістка Олеся Бацман заявила в інтерв'ю на каналі NewsOne.

«Реальне досягнення двох революцій в Україні 2005 і 2013-14 років, які зафіксувалися і ми їх реально отримали – це свобода слова. І суспільство має утримати хоча б це досягнення »- сказала журналістка.

За її словами, влада всіляко намагається обмежити свободу слова: це і останні спроби досудового закриття сайтів, і обмеження переміщення журналістів в стінах Верховної Ради.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

«Чим більше я дивлюся на наших парламентаріїв, тим більше мені хочеться висунути їх на премію Дарвіна за найбезглуздішу смерть. По-моєму вони роблять все для того, щоб здійснити політичне самогубство », – резюмувала Бацман.

Нагадаємо, що  український журналіст Роман Цимбалюк вивів з себе кремлівських пропагандистів своєю оцінкою відео штовханини на Майдані Незалежності в Києві через прапор Росії.

Зокрема він зазначив, що ці кадри для тих, хто хоче їхати воювати проти українців, повинні стати свідченням того, що їх чекає неминуча розплата. Свою містку промову Цимбалюк озвучив в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".