піски

Бойовики в черговий раз атакують позиції сил АТО в Пісках з великокаліберних кулеметів, в атаку кинуто танки. Не вщухають бойові дії в населених пунктах як в Донецькій, так і Луганській областях. 

Про це повідомляє «Преса України», передає Корупція.Інфо.

«У Пісках зараз російські найманці атакують з великокаліберних кулеметів + танки», – пише у соцмережі волонтер Олександр Рудоманов.

Також про інтенсивність боїв у різних точках Донбасу повідомляють у соцмережах самі сепаратисти. Зокрема згадуються такі населені пункти: Дзержинськ, Артемове, Донецьк, Трудовскі, район Спартака, Піски, Старомихайлівка, Горлівка. При цьому бойовики визнають, що ведуть обстріли сил АТО з забороненої великокаліберної зброї.«На фото задимлення на позиціях ЗСУ прямо зараз в районі Артемове, наші САУ вразили укріплений район українських окупантів», – повідомляють бойовики.

Також, на думку «аналітиків» терористичних «республік», сили АТО нібито найближчим часом зроблять спробу «увійти в Донецьк і закріпитися на північних околицях міста (Путилівка і далі, аж до Гілки)».

Раніше повідомлялося: Кремль спробує використовувати кінець літа–початок осені для активізації бойових дій на Донбасі, адже зараз з боку бойовиків і терро-російських військ все готове для проведення військової операції. З урахуванням короткостроковості оптимально вигідного часу, передбачається, що удари будуть проведені в трьох найбільш ймовірних напрямках: райони Донецька, Щастя і Маріуполя.