Уряд терміново має призначити начальника Національної поліції – Луценко
Кабінет міністрів має терміново призначити начальника Національної поліції.

Про це у Facebook заявив народний депутат Юрій Луценко, коментуючи збройний інцидент у Мукачевому за участю бійців «Правого сектору», передає Корупція.Інфо посилаючись на Громадське телебачення

«Уряд мусить терміново призначити позапартійного професіонала на посаду Начальника Національної поліції. Заміна корумпованих і деморалізованих кадрів в центрі і на місцях дасть можливість відновити наступ на всі прояви бандитизму. Це дозволить зупинити розповзання збройного насилля і відновити монополію держави на застосування сили в законному порядку», – написав він.

Луценко зазначив, що події в Мукачево стали «точкою зіткнення двох злоякісних явищ: незаконних формувань бойовиків і укоріненої мафії». 

«Жоден патріотизм не може виправдати наявність озброєних до зубів людей за 1600 км від фронту. Злочинність не має партійного забарвлення. Так само жодні слова про стабільність не повинні заміняти боротьбу з організованими контрабандистами та наркодилерами, які відкрито співпрацюють з силовиками і владою на місцях», – підкреслив нардеп.

Луценко наголосив, що також якнайшвидше має бути набраний новий персонал в обласні правоохоронні органи.