путін

Закриття «проекту Новоросія» неабияк підриває авторитет президента Росії Володимира Путіна. Та й російська влада нарешті зрозуміла, що грошей годувати Донбас у них немає. А тому, найближчим часом глава РФ запустить новий «віртуальний» проект, аби відвернути увагу від провалу на сході України.

Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін. Новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

На думку політолога, аби відвернути увагу росіян від провалу «проекту Новоросія», президент Володимир Путін запустить новий «віртуальний» проект.

«Так багато, і так голосно про це («Новоросію» – ред.) говорили, що відступ, звичайно, підриває його (президента РФ Володимира Путіна – ред.) віртуальні позиції. Значить, треба переключити увагу на щось інше – і щось віртуальне, напевно, буде створено», – вважає Орєшкін.

Також політолог зауважив, що витрати на «Новоросію» та отримані від проекту прибутки виявилися для Росії непорівнянними.

«Грошей не вистачає навіть для того, щоб прогодувати Донбас», – повідомляє політолог.

А тому, подальше просування російських військ в Україну Орєшкін вважає неможливим. Адже, на думку політолога, якщо Росія продовжить наступ, витрати для неї стануть незрівнянно більшими: «і в політичному, і в дипломатичному, і в геополітичному, і в економічному сенсі».