Президент Володимир Зеленський завтра, 24 вересня, з офіційним візитом відвідає Словаччину. Під час візиту буде підписано низку двосторонніх угод.

Про це повідомили в прес-службі Офісу президента.

У Зеленського заплановані переговори з президентом Словаччини Зузаной Чапутовою, прем’єр-міністром Ігорем Матовичем і головою Національної ради (парламенту) Борисом Колларом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що восени Україна і Словаччина підпишуть угоди для відновлення роботи аеропорту в Ужгороді.

До цього Кабінет міністрів схвалив проект угоди зі Словаччиною про використання повітряного простору для відновлення роботи ужгородського аеропорту.

Зазначимо, оскільки аеропорт в Ужгороді розташований поблизу до кордону Словаччини літаки при зльоті і посадці заходять в її повітряний простір, оскільки з усіх боків, крім західної, заважають Карпатські гори. Влітку 2016 року закінчилася дія сертифіката на такі маневри, у зв’язку з чим Євросоюз заборонив польоти в аеропорт Ужгорода.

Раніше Володимир Зеленський здійснив свій перший зарубіжний візит з початку пандемії – президент відвідав Австрію, де провів ряд важливих зустрічей.