хабар№

Суддя АНД суду м.Дніпропетровська за 25 тис.грн. обіцяв вирішити справу, аби підсудну не позбавили волі

Про це йдеться у вироку Індустріального райсуду Дніпропетровська, що міститься в Реєстрі судових рішень, передає Корупція Інфо

Відповідно до висновнків суду, суддя АНД суду, в провадженні якого була справа проти директора ТОВ "Злак-5" обвинувченої в несплаті податків на суму близько 40 тис.грн. Суддя запропонував за 25 тис.грн. змінити запобіжний захід з арешту на домашній арешт, і в підсумку перекваліфікувати справу і призначити підсудній покарання не пов'язане із обмеженням волі.

Суддю впіймали на отриманні другої частини хабара в його авто "Мітсубіші Аутлендер" в лютому 2010 року. 

В процесі суддя визнав свою провину. В липні 2015 року суддя Індустріального суду Юрій Шофаренко присудив йому 25 тис.грн. з посиланням на щире каяття і спряння слідству та пом'якшуючі обставини: "наявність на утриманні дочки інваліда 2-ї групи, дружини пенсіонера, яка має хронічні захворювання (цукровий діабет), а також матері пенсіонерки у віці 82 років, яка має хронічні захворювання".

Відповідно до реєстру судових рішень, цей вирок не набув законної сили, хоча строки його скарженні вичерпані. Це може говорити про те, що суддя-хабарник подав апеляцію на вирок.