Генеральний прокурор України Юрій Луценко пояснив, звідки у нього і його сім'ї з'явилися гроші на 7-денний відпочинок на Сейшельських островах, передає Корупція.Інфо

Як пише глава ГПУ на своїй сторінці в Facebook, сім'я вирішила відпочити у зв'язку з тим, що в 2017 році його старший син одружився, а у нього самого з дружиною був 30-річний ювілей подружнього життя.

"Вирішили, що всією сім'єю в січні проведемо відпочинок, щоб побути разом. Саша і Настя (син і невістка генпрокурора. – Ред.) вибирали місце в теплих краях. Син оплатив переліт (ми це вказали в своїх деклараціях). Проживання (приблизно 20 тисяч доларів на трьох) ми оплатили самі", – наголосив Луценко.

Він зазначив що у його сім'ї немає офшорних рахунків за кордоном і зарубіжної нерухомості, гвинтокрилів.

"Останнім часом я отримую зарплату від 130 до 220 тис. грн щомісяця. Іра (дружина генпрокурора, нардеп від БПП. – Ред.) – понад 110 тисяч доходу. Це дозволило нам провести з дітьми 7 днів відпочинку. Також ці доходи дозволили мені в грудні матеріально допомогти пораненим воїнам АТО на суму у 450 тис.грн, а Ірині допомагати іншим людям. Я щасливий з обох цих вкладень – в свою сім'ю і в допомогу людям", – резюмував Луценко, виклавши також довідки про свої доходи.

Генеральний прокурор також зазначив, що наявні у його родини кошти «дозволяють такі речі», а сам відпочинок «не мав жодної надмірності, він вкладається в те, що собі дозволяє середній клас».

Родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела зимову відпустку на Сейшельських островах, орендувавши дві вілли з виглядом на океан комплексу Four Seasons Resort, одного з найдорожчих готелів Сейшелів (пляж Бе-Лазар Мае).

За інформацією журналістів, родина Юрія Луценка (сам генпрокурор, його дружина – народний депутат Ірина, син Віталій і син Олександр із дружиною) орендувала на вісім ночей дві вілли готельного комплексу Four Seasons Resort на острові Мае (Сейшели) з 3 січня по 11 січня 2018 року.

Журналісти повідомляють, що Луценки орендували дві вілли категорії «на пагорбі з виглядом на океан».

Крім цього, журналісти повідомляють, що родина сплатила готівкою 10 473 євро за додаткові послуги. Найвитратніші серед них – оренда гелікоптера (1 440 євро), витрати в магазині сувенірів (1 265 євро).

Таким чином, сукупно витрати на відпочинок усієї родини чиновника орієнтовно склали більше ніж 52 тисяч євро.

 

 

 

 

 

 

Популярне: Відмова головного мозку: Відомий радянський актор перебуває у дуже важкому стані