luz

БПП допускають голосування за недовіру прем'єра на наступному пленарному тижні.

Про це під час спілкування з журналістами в кулуарах Ради розповів лідер фракції БПП Юрій Луценко, передає Корупція Інфо

Раніше Верховна Рада не прийняла резолюцію про недовіру чинному уряду, яке очолює Арсеній Яценюк. За постанову № 4080 проголосували 194 народних депутата, однак роботу уряду в 2015 р. визнали незадовільною.

"Батьківщина" голосувала за відставку Кабміну, а після того, як Кабмін у відставку був відправлений, заявила про відкликання свого єдиного міністра молоді та спорту Ігоря Жданова. Потім "Батьківщина" заявила про вихід з коаліції.

Зазначимо, коаліція "Європейська Україна" спочатку включала 5 фракцій і мала конституційну більшість. Таким чином, зараз коаліція включає БПП, "Народний фронт" і "Самопоміч". Відзначимо, раніше сьогодні про вихід з коаліції заявили нардепи Каплін та Сугоняко. З урахуванням цього в коаліції залишається 241 депутат при виході "Самопомочи" залишиться 215.

Таким чином, якщо не вступлять в коаліцію "Воля народу" або "Відродження" чи не повернеться Олег Ляшко і Радикальна партія, коаліція розпадеться, що означає дострокові вибори у ВР.