Батько полоненого українського моряка Василя Сороки, якого російські силовики захопили в Керченській протоці 25 листопада, записав зворушливе відеозвернення до сина.

Віктор Сорока, повертаючись увечері додому, першим ділом вмикає новини. По всіх каналах крутять відео із захопленням кораблів і він щоразу сподівається, що раптом отримає якусь звістку про сина.

Його син, 27-річний Василь Сорока отримав важкі поранення під час незаконного нападу російського агресора на українські кораблі.

Коли вперше прийшла новина про кораблі, обстріляні і захоплені росіянами, Віктор ще не знав, що син був на одному з них. Лиш коли на якомусь російському сайті побачив згадку про старшого лейтенанта, який важкопоранений чинив спротив, серцем відчув, що то його Василь, бо знав – його син не міг здатися просто так.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Для батьків  Василя Сороки в цій ситуації настрашніше – інформаційний вакуум, адже інших захоплених моряків бодай показали по телевізору із зали сімферопольського суду, а в них нема ніякої  інформації про сина.

Але Віктор не сидить склавши руки. Він стукає у всі двері, пише листи церковним ієрархам, послам і президентам. Адже він знає – його син там на нього надіється.

Батько військовополоненого моряка записав зворушливе відео-звернення до свого сина.

"Синок, може у тебе буде можливість побачити ці кадри. Ми пишаємося твоїм вчинком! Саме основне – мужності тобі зараз, витримки, витримати все те, що впало на твої плечі … І вір мені, що ні я, ні президент, ні Україна ні тебе, ні наших героїв не залишимо. Ми зробимо все, ми зубами вирвемо вас звідти, і ви будете вдома ", – сказав Віктор Сорока.

Додамо, що раніше Президент України Петро Порошенко провів зустріч із рідними українських моряків, захоплених у полон Росією. 

"Росія повинна звільнити наших моряків. Це головна вимога. Сьогодні весь світ вимагає в Путіна звільнити українських героїв і припинити агресію. Дякую родинам наших моряків за сьогоднішню зустріч. Не російським неправедним судом судити наших хлопців! Вони по статусу, за Женевською конвенцією є військовополонені і непідсудні жодному кремлівському суду. Чому? Бо там нема ні правди, ні справедливості, ні закону", – заявив Порошенко.