Телефонна розмова між президентом України Володимиром Зеленським і президентом Сполучених Штатів Джо Байденом відбудеться сьогодні, 2 січня. Переговори почнуться після 22:00 за київським часом. Про це прессекретарь президента України Сергій Никифоров повідомив на своїй Фейсбук-сторінці. 

“Колеги, вітаю з новорічними святами! Бажаю усім нам лише хороших новин у 2022-му році! Одна з таких – вже зовсім скоро. Президенти Володимир Зеленський та Джо Байден проведуть телефонну розмову сьогодні після 22:00 за Києвом”, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, що раніше журналіст Associated Press написав у твітері про телефону розмову двох лідерів і наголосив, що вони обговорять нарощування Росією військових на кордонах України.

“У неділю Байден проведе бесіду з лідером України, щоб підтвердити підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України, обговорити нарощування Росією військової потужності на кордонах України і проаналізувати підготовку до майбутніх дипломатичних контактів, щоб сприяти деескалації регіональної напруженості”, – написав він.