Партія “Слуга народу” закликала “ОПЗЖ” утриматися від огульних звинувачень. “Опозиційна платформа – За життя” не тільки висловила впевненість в тому, що мер Кривого Рогу Костянтин Павлов був убитий, а й назвали “владу Зеленського” “вигодонабувачем цього жахливого злочину”.

Увечері в неділю, 15 серпня жорстка заява зі звинуваченнями з’явилась на офіційному сайті “ОПЗЖ” 
У ній загибель Павлова однозначно називається вбивством, що розцінюється як “терористичний акт проти партії”.

Більш того, в “ОПЗЖ” беззастережно стверджують, що “кати, що діють в інтересах влади Зеленського, виконали чергове замовлення щодо фізичного знищення одного з лідерів “ОПЗЖ”, нашого мера, який очолював один з найбільших індустріальних центрів України”.
У партії дали зрозуміти, що їх не задовольнять результати слідства, якщо вони підтвердять версію самогубства міського голови Кривого Рогу.

Серед мотивів для вбивства Павлова в “ОПЗЖ” вважають його переконливу перемогу на виборах у 2020 році, яка “стала холодним душем і для президента Зеленського, для якого це місто є батьківщиною, і для Ріната Ахметова, так як в цьому місті зосереджені його бізнес -інтереси”.

В “ОПЗЖ” згадали “слугам” і заяви народного депутата Микити Потураєва з трибуни Верховної Ради.
Однак заяви лідерів “ОПЗЖ” у Фейсбук не такі жорсткі, вони зводяться до висловлення співчуття і вимог об’єктивного розслідування обставин загибелі Павлова.
Вадим Рабинович, Юрій Бойко, Нестор Шуфрич і їхні соратники висловили впевненість, що йдеться саме про вбивство, а не самогубство.

Президентська партія також оприлюднила заяву у Фейсбук.

“Закликаємо представників партії “Опозиційна платформа – За життя” в подальшому утримуватися від цинічних спекуляцій навколо цієї теми. Вважаємо, що зараз робити якісь висновки і гучні звинувачення цинічно і безвідповідально”, – йдеться в заяві.

“Слуги” також заявили про необхідність проведення об’єктивного, всебічного і неупередженого розслідування, а також закликали керівництво Національної поліції оперативно звітувати про результати слідства перед громадою Кривого Рогу і всіма українцями. Партія висловила співчуття у зв’язку із загибеллю Костянтина Павлова.

Своєю чергою Телеграм-канал ТАЙНЫ ДЕПУТАТА пише про те, що Рабіновича точно треба перевірити. А то на злодієві й шапка горить.

ОПЗЖ цинічні до жаху у своїх заявах по смерті Павлова, вже перекручують факти.

Поліція повинна швидко все розслідувати, але тих, хто зараз більше всіх кричить про Павлове з його близького і партійного оточення, треба викликати на допити. Вони точно знали про плани покійного більше за інших.

Нагадаємо, мера Кривого Рогу Костянтина Павлова виявили застреленим на веранді його будинку в селі Вільне в неділю, 15 серпня.

Поруч із тілом лежав карабін.
Поліція зареєструвала кримінальне провадження за статтею “умисне вбивство”. Слідство розглядає версії вбивства, самогубства і необережного поводження зі зброєю.
Президент Володимир Зеленський пообіцяв “взяти справу під особистий контроль” і викликав керівників правоохоронних органів зі звітом про перші результати розслідування.