Андрій Єрмак обговорив із радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном та радником прем‘єр-міністра Британії з нацбезпеки Стівеном Лавгровом перебіг і перспективи мирних переговорів між Україною та рф. Про це керівник ОП повідомив у Twitter.

Провели тристоронні консультації з Джейком Салліваном та Стівеном Лавгровом. Поінформував партнерів про ситуацію на фронті, про жахливі злочини російського агресора. Обговорили хід і перспективи мирних переговорів. Ключова увага – механізму безпекових гарантій для України, – написав Єрмак.

Україна готова до будь-яких сценаріїв війни з росією, та жоден із них не спрацює. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у відповідь на нові погрози міністерства оборони Росії завдати нових ударів по Києву та іншим містам України.

На думку керівника президентського Офісу, росія свідомо створює провокації заради нової порції загроз. Можливі ракетні удари по Києву – наслідки цього задуму.

Ми готові до будь-яких сценаріїв і жоден російський не спрацює. Кремль уже довів, що вміє воювати лише із мирним населенням, яке не здатне їм відповісти. За всі злочини Росія відповідатиме перед міжнародним трибуналом у майбутньому, – написав Єрмак.

Нагадаємо, в міноборони росії погрожують нанесенням ракетних ударів по Києву та іншим містам України нібито у зв’язку з «завданням ударів українськими військами» по території росії.