Геращенко розповіла, як Порошенко зупинив кортеж, почувши плач дитини

Петро Порошенко в ході відвідування Борисполя почув плач хлопчика і зупинив свій кортеж, щоб зробити з дитиною селфі.

Про це віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко написала у Facebook.

Президент вже сів в машину й кортеж мав їхати, але , мабуть , й через скло почув плачі маленького хлопчиська , який голосив – ридав на всю бориспільську вулицю. Сусідське хлоп’я з годину чекало , поки президент вийде з будинку, над яким майорять український і кримськотатарський прапори, аби сфотографуватися.

І ось така невдача. Президент вийшов з машини і зробив селфі. Малі помчали додому щасливі- хвалитися фото ): Кортеж поіхав на Банкову. А ми з господарями – пішли доїдати плов).

Знайшлися як прихильники такого вчинку Порошенка, так і ті хто його почав критикувати, зокрема виділився журналіст Дубінський, який висловив свою різку позицію, цитуємо Дубінського: 

Я обміркував цю історію, і на 99% впевнений, що це не фак-ап технологів Порошенко. І я навіть не здивуюся, якщо він сам підгледів цю історію у Путіна, і вирішив організувати такий же піар-хід для себе.

Тому що орієнтується на виборця, який не має доступу до інформації. І який просто не дізнається про те, що Порошенко повторює за Путіним.


І це страшно. Тому що повторювати він може не тільки « хлопчиків які плачуть», а й вбивства активістів, і вибухи житлових будинків.


Тому що Путіним треба бути до кінця.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

І якщо вже заговорили про піар ходи та про політтехнологів, то нещодавно зробив заяву експерт Арестович, який вказав, що справа ГПУ проти Віктора Медведчука – це політтехнологія перед виборами. Також ясно те, що заарештувати його, швидше за все, Путін не дасть, будуть негласно передані українській владі аргументи, які відкинути не вийде. У той же час, цілком може бути, що владі вдасться позбавити Медведчука проводити активну політичну діяльність, витіснити за межі України.

Він зазначив, що у нас народ ділиться на три категорії: діти, скривджені діти і трохи дорослі діти. Люди не можуть зрозуміти, чому Порошенко таємно зустрічається з Медведчуком, а потім той таємно літає в Москву