Схоже, після численних звернень родин мобілізованих росіян та бунтів самих окупантів на фронті з вимогою повертати їх додому, Путін таки кинув око на декілька з них. Так до рук кремлівського апарату потрапило відеозвернення військових, які вимагають повернення їх з фронту додому та в цілому оголошувати кінець так званої «СВО».

Військовослужбовці армії рф почали говорити правду щодо фронту, що Росія не досягла й не досягне жодних цілей, адже майже за два роки повномасштабного вторгнення окупанти зазнають в більшій мірі лише невдач та шалених втрат не тільки в техніці, але й серед особового складу. 

Одним з відчайдушних чоловіків, який звертався до Путіна виявився Олександр Шпильовий, він в ролику вимагав не лише провести ротацію, а й закінчити війну в Україні. Більше того, він розповів і багато цікавого про вище військове командування, відсутність обіцяних виплат і перемог РФ.

Найімовірніше, його слова втрапили в око щонайменше російських генералів, а може й самого Путіна, адже після цього звернення кремлівський режим вирішив помститися хлопцю і його покарали. Це все вказує на те, що межа, коли РФ все ще може замовчувати свої промахи надто тонка. І якщо Путін цього разу зміг прикрити рот солдату після гучного розголосу та вимоги закінчити «СВО», то далі все більше військових буде виходити із подібними заявами, що стане крахом для путінського режиму. Тоді президенту РФ не залишиться нічого іншого, як вийти в ефір до народу та оголосити капітуляцію у цій війні.