У МЗС РФ озвучили свої очікування від української влади стосовно Донбасу

Інформацію поширили з Департаменту інформації та друку МЗС РФ у зв’язку з взаємним звільненням полонених.

“Для успішного вирішення комплексних проблем, що накопичилися, на Південному Сході України місцевим жителям потрібно, перш за все, відчути зміну ставлення до себе з боку Києва, яке б, в першу чергу, виражалося в припиненні обстрілів, скасування торгово-економічної і транспортної блокади , відновленні соціальних виплат і пенсій “, – йдеться в заяві.

Очевидно, що звичка звинувачувати Росію у всіх бідах України повинна залишитися в минулому.

У МЗС РФ заявили, що розглядають обмін утримуваними особами між Україною і РФ як позитивний сигнал, за яким повинні послідувати інші важливі кроки з виведення з глухого кута російсько-українських відносин і реалізації Мінських угод.

“Це стало можливим завдяки виконанню домовленостей, досягнутих особисто президентами Росії і України. На відміну від своїх попередників, нова адміністрація Володимира Зеленського продемонструвала здоровий підхід і готовність до компромісів”, – додають в російському відомстві.

Ще в Росії сподівалися, що цей крок створить позитивний фон для предметної роботи в рамках Мінської контактної групи і “Нормандського формату”.