Спікер українського парламенту Дмитро Разумков вирішив прокоментувати позицію правлячої партії стосовно того, що в уряді досі не призначено три посади міністра. Разумков відповів на питання журналістів, що заважає цим призначенням: “Я не знаю, що заважає, – я знаю, як це працює: має бути подання прем’єр-міністра України”.

Про це стало відомо завдяки повідомленню Радіо Свобода.

А ось на запитання, чому ж немає цих уявлень, спікер заявив: “Я думаю, що підбираються найефективніші кандидатури, які потім обговорюватимуться з фракцією монобільшості, яка працює на основі коаліції, і вже після вноситися. Це один варіант. А другий варіант – це те, що по ряду міністерств є в. о. І у них це так званий випробувальний термін. Подивимося, як вони працюватимуть, а після цього вже…”.

Також варто нагадати нашим читачам, що в нинішньому складі Кабінету міністрів України три міністерства очолюють чиновники в статусі не міністрів, а тільки виконуючих обов’язки. Це Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища (в.о. Міністра Ольга Буславець), Міністерство культури та інформаційної політики (в. о. Міністра Світлана Фоменко) і Міністерство освіти і науки (в. о. Міністра Любомира Мандзій).