Україна виграє у кривавій війні, яку розвʼязав Путін. Водночас лідери країн вже міркують над тим, як вона завершиться. Зокрема, Олаф Шольц.

Про це пише N-TV

За словами німецького канцлера, Владімір Путін продовжуватиме свою агресивну війну проти України до настання одного моменту. Олаф Шольц має на увазі неспроможність Росії захопити значну частину території нашої держави.

Під час зустрічі з німцями у своєму виборчому окрузі у Постдамі Шольц зробив заяву щодо війни в Україні. Він наголосив, що необхідно бути готовими “гарантувати підтримку впродовж тривалого часу”.

Єдиною основою для всього є усвідомлення Росією того, що вона не може просто анексувати значну частину української території, як вона намагається зробити зараз, – наголосив він.

Лиш тоді, коли до Путіна дійде усвідомлення, що йому це не під силу, можна буде говорити про врегулювання військової ситуації всередині України.

Водночас Шольц наголосив на тому, що наразі російський президент про це не міркує. Своїми словами він нагадав, що Путін не рахується з втратами, яких зазнає Росія у війні проти України.

Ціна крові, яку Путін нав’язує своїй країні, своїм молодим людям за свою імперіалістичну мрію, справді жахлива, – наголосив він.