Напередодні у тимчасово окупованому російськими військами Луганську пролунав потужний вибух. Пізніше з’ясувалось, що внаслідок інциденту поранено так званого главу МВС псевдореспубліки.

Колишній голова Луганської обласної військової адміністрації  Сергій Гайдай вважає, що спроба усунення зрадника та колаборанта Корнета – це лише місцеві розбірки. Про це він розповів в ефірі українського телеканалу.

Вважається, що Корнет був занадто самостійним. Гайдай повідомив, що згідно з останньою інформацією горе-колаборант перебуває у лікарні у вкрай важкому стані. Він висловив упевненість, що підрив у барбершопі, де перебував Корнет, це внутрішні розбірки між силовиками так званої “ЛНР”.

“Корнет поводився дуже незалежно: не підкорявся гауляйтеру Пасічнику, не співпрацював з так званим МГБ “ЛНР”. Він був самостійною фігурою, в якої був лише один контакт – куратор з Росії й лише з ним він спілкувався. Це певний час надавало йому впевненість”, – розповів ексголова Луганської ОВА.

Також Гайдай пригадав, що наприкінці літа 2022 року Корнет отримав посаду “міністра внутрішніх справ” від російських силовиків.

“Російські правоохоронці та місцеві зрадники будуть казати, що до вибуху причетні Збройні Сили України, диверсанти чи Служба безпеки України – але це внутрішні розбірки. Незабаром вони усі самі порозгризають горлянки один одному”, – підкреслив він.