Останнім часом на українській політичній арені одна зірка. Мова йде про міністра МВС Арсена Авакова. Останнім часом про нього говорять усі ЗМІ.

В першу чергу це пов’язано зі справою Павла Шеремета і затриманням підозрюваних у вбивстві журналіста. У Мережі просто справжній резонанс.

Також актовно обговорюють причетність Авакова і до провалу закону про гральний бізнес. Ходять навіть чутки, що саме міністр МВС “кришує” весь гральний бізнес в країні. Градус ненависті до одіозного міністра зростає з кожним днем.

Зараз в Мережі активно обговорюють гнівний пост про Авакова, який написала журналстка з Рівного, Інна Білецька. Подаємо її слова в оригіналі.

“Аваков нашого життя

Непереможний міністр. Силовик у светрі геолога. Інтелектуал і мислитель. Той, на кого ми в своїй сукупності, заслуговуємо. Той, ким учасникам революції, людям з втраченими на псевдо-атестації поліцейських нервами, активістам і журналістам, можна завжди тикнути межи очі часом появи цієї людини на державній посаді.

Як циган місяцем, він грається суспільною думкою. Фенікс, який не встигаючи добряче підгоріти, відроджується.

І смішать його ці людішки, яким досі не доходить, якого чорта він мовою не користується, порушуючи закон.

Бо йому насрати, не доходить до людей.

Його крісло не захитає ні вкрите дірками Полісся, ні зболена Катя, ні застрелений Кирило. Рюкзак він на це все клав.

Це його країна, така якою вона є, країна інфантильних виборців і малоросів. Країна, поділена на вартих уваги і розхідники. Країна, в якій він рано чи пізно стане прем‘єром.

Мірилом його сили завжди буде наша слабкість і не здатність. Завжди лишиться наше хохляцтво. Ми завжди підставимо його інфантильне плече настрашеного суспільного тіла. Завжди заплескаємо спітнілими долоньками.

Бо на нас можна класти, знову показує він, артикулюючи звуки рускоязичною щелепою.

І він гратиметься нашими ставленнями, формуватиме наші бачення, змаргіналізує цілі соціальні прошарки і піднесе інші.

А знаєте чого? Не тому, що він такий. Тому, що ми такі. Це серед нас купа чортів, яких ми виправдаємо і з якими змиримося”.