У Офісі президента Володимира Зеленського не змогли оперативно надати копії заяв про відставку голови ВП Андрія Богдана та інших ключових фахівців. Про це повідомляють “Українські Новини”.

Як раніше заявив президент Володимир Зеленський, такі документи існують. А у відповідь на запит журналістів в Офісі президента поінформували, що прийняли рішення продовжити термін його розгляду.

“Прийнято рішення про продовження строку розгляду зазначеного запиту до 20 робочих днів з дати його надходження”, – йдеться у відповіді ОП.“Ми – всі ключові люди, які зі мною прийшли, – домовилися з самого початку, що напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство або президент будуть відчувати, що той чи інший людина не може впоратися з поставленими перед Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку”, – сказав тоді президент, маючи на увазі, що всі ключові фігури в ОП заздалегідь написали заяви про відставку.

Але в Офісі президента з початку серпня стали подовгу не перебувати не тільки заяви членів “команди Зеленого”, а й інші необхідні документи. Наприклад, законопроект про ринок землі, а також програма візиту та складу делегації, яка супроводжувала президента в Туреччину 7-8 серпня 2019 року.

Між іншим, про існування документів заявляв сам президент України Володимир Зеленський на початку серпня.