В рамках візиту в Україну прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху в Києві відбулося підписання деяких угод між двома державами. Трансляцію вів Офіс президента в Facebook.

Зокрема, було підписано угоду про співпрацю в сфері сільського господарства.

“Ми детально обговорили наші двосторонні відносини. Ми почали з питань, які наші ізраїльські друзі знають краще, – війни і безпеки … Нам є чому повчитися в Ізраїлю, особливо в питаннях оборони”, – сказав Володимир Зеленський.

За його словами Ізраїль залишається надійним партнером України. Зеленський нагадав, що товарообіг між країнами перевищує 1 млрд доларів. Також президент України висловив сподівання, що ця цифра зросте найближчим часом, коли буде ратифіковано Угоду про вільну торгівлю.

За словами Зеленського, в рамках переговорів було досягнуто домовленостей розширити торговельну угоду, а також вирішити деякі існуючі проблеми.

“Громадяни обох держав повинні користуватися плюсами безвізового режиму, а громадяни України не повинні тисячами затримуватися на кордоні Ізраїлю”, – сказав Зеленський.

Біньямін Нетаньяху, в свою чергу, заявив, що він запросив Володимира Зеленського відвідати Єрусалим на наступному тижні, додавши, що якщо навіть це не станеться на наступному тижні, то станеться дуже скоро.

“З часу, коли вас обрали, країна почала розвиватися удвічі швидше …”, – зазначив Нетаньяху.

За його словами, відразу після виборів в ізраїльському парламенті буде ратифіковано Угоду про вільну торгівлю. Також вона буде розширена на сферу послуг.