Нещодавно у місті Дніпро відбулася зустріч потенційного кандидата в президенти України Святослава Вакарчука із місцевими підприємцями, яку організувала Європейська бізнес асоціація.

Серед іншого, у Вакарчука запитали його думку щодо закону про зброю.

«Для того щоб почати обговорювати це питання, нам ще треба дорости. Нам потрібно дістатися вгору на декілька класів верховенства права. Ми зараз знаходимось у першому класі. Якщо першокласникам роздати зброю – вони перестріляють один одного»

Варто нагадати, що Святослав Вакарчук "темна конячка" серед потенційних кандидаті в президенти України. 

Зазначимо, що нещодавно в мережі з'явилися тексти роздумів лідера культового гурту "Океан Ельзи": про державу, народ, і краще життя.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

"Бути лідером – це важливо, але ще важливіше, хто стоїть за цими лідерами. Люди, які стоять за мною, мають відвагу і силу, яку не зупинити. І повірте, ми не зупинимося.

Я готовий змінювати країну і не думаю, що грати в політику – це лише гарно говорити.

Запитайте у людей, скільки вони тратять на сім’ю, а скільки на бензин. Навіть якщо запитати про це у політиків, не думаю, що вони зможуть відповісти. А це реальні речі.

Тому неважливо, хто буде президентом. В Україні не люди змінюють країну, а справжні правила. І я зроблю все, що буде необхідне для того, щоб змінити ці правила всюди, де це необхідно."