Перебуваючи з візитом на фронті ледь не відкинувся Начальник штабу Збройних сил РФ генерал Валерій Герасимов.

Російський військкор повідомив, що ворожий генерал 29 грудня, вслід за Зеленським відвідав окупований Донбас. З самого початку його візиту Герасимов виглядав не найкращим чином.

«В «ДНР» приїжджав Герасимов… Хлопці, хто його бачив, кажуть, «виглядає як живий мрець»», — розповів Романов.

Інші ж джерела в російських ЗМІ вже неодноразово натякали на те, що у Герасимова можуть бути проблеми із серцем, не виключено, що вони знову могли потурбувати його вчора

Що ще цікаво — начштабу ЗС РФ приїхав на окупований Донбас із двох причин. По-перше, обговорити з військовими на місцях ситуацію на фронті, а по-друге, проконтролювати розформування військового угруповання «ДНР» «Каскад».

З «Каскадом», як зазначає воєнкор, вийшла дуже скандальна історія. Розформування угруповання викликало хвилю обурення в лавах бойовиків, яке загрожує збройним повстанням. Військовій поліції РФ поставлене завдання жорстко припиняти всі невдоволення «каскадівців», роззброювати їх із застосуванням сили. Найманці вже звинувачують Кремль у «пострілі у спину».

Судячи з результатів візиту Герасимова, втихомирити бунтівників йому не вдалось, навіть навпаки. Більше подібне на те, що розмова з невдоволеними каскадівцями нагнала на генерала неабиякого страху, що він ледь не відкинувся перебуваючи на сході.

Як бачимо, скопіювати Зеленського і похвалитися своїм героїзмом на фронті Герасимову не вдалось.