Якість апаратів штучної вентиляції легенів вітчизняного виробництва відповідає стандартам імпортного устаткування, стверджують в Офісі президента.

Українські лікарні незабаром отримають вітчизняні апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ). Про це повідомляє Офіс президента в середу, 15 квітня.

Відзначається, що сьогодні президент Володимир Зеленський заслухав щоденну доповідь щодо протидії поширенню коронавируса COVID-19.

“На нараді повідомили, що, за висновками анестезіологів, якість апаратів штучної вентиляції легенів вітчизняного виробництва відповідає стандартам імпортного устаткування. Тому вже в найближчі тижні очікується поставка українських апаратів ШВЛ в лікарні”, – йдеться в повідомленні.

Також Міністерство охорони здоров’я повідомило про готовність почати консультації онлайн, які будуть проводити сім найбільш професійні практиків – анестезіологи-реаніматологи. До цього онлайн-курсу вже можуть підключитися 100 опорних лікарень з 242.

Комунікації зараз не може бути багато. Кожен лікар повинен мати можливість поставити запитання і обговорити виниклу проблему, – сказав Зеленський.