Гройсман прокоментував свою майбутню відставку.

\

У кулуарах бізнес-форуму прем’єр-міністр Володимир Гройсман побажав успіхів новому складу уряду у всьому, що стосується інтересів держави, а за відношенням до своєї кар’єри запевнив журналістів, що у нього «майбутнє є». При цьому він не уточнив, чим планує займатися і чи є у нього якісь конкретні пропозиції від нової влади.

В оточенні президента В. Зеленського збираються у Верховній Раді, де у “Слуги народу” є більшість, дуже швидко сформувати новий уряд. Розглядаються і кілька кандидатур на пост прем’єра. Володимир Гройсман серед них не згадується. Серед претендентів заступник голови ОПУ Олексій Гончаренко і фінансит Рашкован. Озвучувалися також прізвища Коболєва і Вітренко.

Чинний глава Кабміну прекрасно обізнаний про плани нової «команди». Коментуючи питання про наступників, нинішній прем’єр, побажав успіхів у всьому, що стосується «українського інтересу», а з приводу свого майбутнього сказав, що про нього відповість в майбутньому, але впевнений, що воно у нього є.

Раніше Володимир Гройсман вже дав доручення міністерствам підготуватися до передачі справ своїм наступникам, а сьогодні зазначив, що, можливо, вже в кінці серпня буде сформовано новий уряд.