Володимир Зеленський на полях кліматичного форуму у Глазго вже зустрівся з багатьма світовими лідера. Сьогодні президент повідомив про зустріч з Джо Байденом.

Президент України Володимир Зеленський на полях кліматичного форуму у Глазго зустрівся з американським лідером Джозефом Байденом.

Про це Глава держави написав у Twitter.

“Під час розмови з Президентом США у Глазго обговорили безпекову ситуацію на Донбасі. США продовжують підтримувати територіальну цілісність і реформи в Україні”, — написав Зеленський.

Нагадуємо, що президент України напередодні взяв участь у офіційній церемонії відкриття Конференції Організації Об’єднаних Націй з питань зміни клімату COP26, яка відбувається у Глазго.

На полях саміту Глава держави вже встиг зустрітись із канцлером ФРН Ангелою Меркель, прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо та Борисом Джонсоном.  

Саміт СОР26 триватиме 1-2 листопада. У кліматичній конференції беруть участь Президент США Джо Байден, Президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Ангела Меркель. Загалом очікується участь у її сесіях близько 120 світових лідерів.