Збройні Сили України мають зруйнувати Кримський міст із можливістю його відновлення, щоб російська загарбницька армія втратила шлях відступу з Херсонської області в Крим.

Про це військовий експерт Олег Жданов розповів в одному з інтерв’ю.

“Путіна зламає втрата Криму. Тому ми й віддаємо пріоритет Криму, розхитуванню ситуації там”, – наголосив він.

До всього: за першої можливості потрібно перекрити пересування росіянам Кримським мостом, тобто зруйнувати його так, аби не було проїзду, але з перспективою відбудови.

Російські окупанти можуть опинитися в пастці, якщо спробують відступати в Крим після знищення мосту, тому вони будуть змушені рухатися на схід до Мелітополя й Бердянська, а це буде найкращим варіантом для ЗСУ.

“Якщо міст буде пошкоджено, то для російських військ не буде сенсу відступати в Крим, бо вони там опиняться в пастці, як сьогодні на правому березі Дніпра під Херсоном. Тоді вони відступатимуть в бік Бердянська, Мелітополя”, – пояснив Жданов.

Зазначимо, радник ОП Олексій Арестович заявив, що операція зі звільнення Криму почалась.

Як наголосив Арестович, Україна може записати собі серйозний оперативний успіх.

“Він полягає в тому, що вони почали перекидати авіацію на континентальну частину Росії, відводять авіацію з Криму. Люди, які ще пів року тому за 72 години збиралися захопити Львів, прибирають авіацію з Криму. З Криму – це точка головної слави Путіна, головна PR-точка Путіна. Спершу звідти відвели кораблі на східне узбережжя, а тепер авіацію перекидають або зміщують подалі від наших засобів ураження”, – пояснив радник ОП.

“Треба розуміти, що в якомусь сенсі операція зі звільнення Криму вже почалася. Пам’ятаєте, скільки всього було – чи підемо ми на Крим, чи можливо звільнити Крим? Та от звільняємо вже. Кораблі звалюють, авіація звалює, громадяни звалюють. Нормально. Добре йдемо”, – оцінив Арестович.