Військовий експерт Олег Жданов відповів, наскільки реальним може бути сценарій завершення війни РФ проти України до кінця нинішнього року

Навряд чи активна фаза війни України проти Росії зможе закінчитися до кінця 2022 року. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в одному з інтерв’ю.

Сумніваюся, тому що дуже короткий термін. Хіба що з 1 жовтня почне надходити зброя, в чому я теж сумніваюся. Адже з 1 жовтня почне тільки фінансування надходити, а коли прийде зброя, невідомо. Єдине, що мене заспокоює, що до листопада демократам США буде потрібно велика перемога в цій війні. Вони представлятимуть свою політичну перемогу на зовнішній арені. Плюс потрібен поштовх американській економіці, а саме розгортання військово-промислового комплексу, — розповів експерт.

Жданов особливо зазначив, що в США вже трохи впав рівень безробіття, а ціни на бензин поступово впали до довоєнного рівня.

До того ж заводи виробляють внутрішній валовий продукт. Неважливо, куди він йде: за кордон чи ні. Це ВВП країни. Якщо зростає ВВП, зростає і все інше. І падає інфляція. Їм зараз потрібно переварити інфляцію, яку викликало божевільне друкування трильйонів доларів під час підступного локдауна. Якщо американці будуть справлятися з цим завданням, ми будемо на коні: будемо з танками, гарматами, літаками. І тоді успіх дуже ймовірний, але не гарантований. У Білому домі проскакують фрази, що на два роки ленд-ліз. А два роки – це повне переозброєння ЗСУ, – підсумував він.