Президент Петро Порошенко заявив, що в Україні за 2018 рік було відкрито 83 нових заводи за підтримки інвесторів, а за останні чотири роки – побудовано 238 підприємств.

В Україні проводяться реформи, завдяки яким збільшуються інвестиції і довіра до країни, повідомив глава держави під час засідання Національної інвестиційної ради на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, йдеться на сайті Адміністрації президента.

Зокрема, Порошенко нагадав, що Україна підписала угоду про вільну торгівлю з Канадою, а кілька днів тому – з Ізраїлем.

"Ми віримо у відкритий світ. Ми віримо в необхідність зняття бар'єрів у міжнародній торгівлі. Ми віримо у важливість поліпшення інвестиційного клімату в Україні", – зазначив він.

Окремо глава держави підкреслив, що Україна виконує меморандуми з Міжнародним валютним фондом.

"Ми – єдина влада, яка виконала шість меморандумів щодо співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. Такого ніколи не відбувалося в Україні. Чому? Тому що ми тримаємо слово. Ми дуже рішучі в реформах і реформи приносять важливі результати", – повідомив Порошенко.

Президент також зазначив, що Україні вдалося забезпечити економічне зростання на рівні 3,4%, інфляція сповільнилася до 10%, а бюджетний дефіцит склав менше 2%.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"У 2014 році було важко. Не тільки для мене як для президента країни в стані війни. А важко для вас, оскільки для президента Чакрабарті (глава Європейського банку реконструкції і розвитку Сума Чакрабарті. – Ред.) було важко повірити в Україну і залишати інвестиційну позицію відкритою. Було важко для Лакшмі Міттала (голова ради директорів компанії "АрселорМіттал". – Ред.) зробити важливе рішення щодо інвестицій у мільярд доларів для поліпшення технологій, для поліпшення екології", – додав Порошенко.

Окремо глава держави відзначив, що напередодні в Лондоні Національний банк України отримав нагороду прозорості в банківському секторі.

"Це результат нашої боротьби з корупцією у банківській сфері", – резюмував Порошенко.