На з'їзді «Батьківщини» показали ролик, де бразильський письменник нібито говорить, що саме Тимошенко «може керувати країною»

Однак, сам автор заперечує, що висловлювався на підтримку кандидата в президенти України Юлії Тимошенко.

«Я ніколи не записував жодного повідомлення про те, що підтримую її кандидатуру. Навіть якщо вона мені подобається як людина, українська політика – не моя справа», – заявив Пауло Коельо 23 січня у Twitter.

Так відомий письменник відреагував на поширену в ЗМІ інформацію про те, що він висловився на підтримку лідерки «Батьківщини» та кандидатки в президенти України Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що напередодні під час з'їзду ВО Батьківщина, на якому Тимошенко висунули кандидатом у президенти, був показаний короткий фільм про неї.

У показаному фрагменті Коельо, якого перекладають з англійської на українську сказав: «Я зустрічався з Тимошенко двічі. У неї є харизма. Ще й яка! Це дуже сильна особистість. Вона пройшла через багато випробувань. І у неї є унікальна особливість – вона здатна долати будь-які труднощі. Саме така людина може керувати країною».

У мережі одразу відреагували на подібну ситуацію:

"Аріана Гранде, Майлі Сайрус, Ріанна, Дженніфер Лоуренс, Бейонсе і Каньє Уест записали відеозвернення на підтримку Тимошенко (але це неточно)", – пишуть користувачі. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як відомо, напередодні партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» висунула свою лідерку Юлію Тимошенко кандидатом на чергових виборах президента України, які відбудуться 31 березня. 

В підтримку Тимошенко на з'їзді виступив перший президент незалежної України Леонід Кравчук, а також видворений з України політик, екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Михеїл Саакашвілі, який виступив на з’їзді за допомогою відеозв’язку.

Відзначимо, що у свою чергу у «Батьківщині» заявили, що фільм про Юлію Тимошенко з бразильським письменником Пауло Коельйо є біографічним, а не агітаційним, а усі права на стрічку та вірний переклад слів Коельйо були отримані від хорватського режисера Якова Седлара, що записав відео з письменником у 2010 році у його будинку в Женеві.